صفحه نخست » اخبار و رویدادها » کسب رتبه و افتخار توسط تیم کمیکار بسیج دانشجویی

تیم کمیکار  BDVRU دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان در سیزدهمین دوره مسابقات کشوری کمیکار موفق به کسب مقام دوم این مسابقات و راهیابی به مسابقات جهانی کمیکار گردید.

 این مسابقات در تاریخ ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه با حضور ۳۰ تیم از دانشگاههای سراسر کشور، به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران در دو بخش الکتروشیمیایی و جداسازی آب و الکل برگزار شد. تیم کمیکار دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان فعالیتهای آموزشی و تحقیقاتی خود را از آبانماه ۱۳۹۷ آغاز نمود و با تلاش و پشتکار شبانه روزی موفق به طراحی، ساخت و مهندسی عملکرد ماشین هایی شیمیایی گردید که اساس حرکت آنها، استفاده از پیل های الکتروشیمیایی و همچنین سوخت اتانول بود.

اعضای این تیم که به سرپرستی دکتر حسین روح اللهی و دکتر مریم میرزایی از اعضای هیات علمی مهندسی شیمی دانشگاه در این مسابقات شرکت کرد، عبارت بودند ازعلی پوربهزادی، امیرحسین گل محمدی، سید افشین ضیارضوی، رضا رفیع، محمدعلی شمسی گوشکی، عالیه الماسی، زهرا سلطانی، فاطمه ظفریان و زکیه نوروزی از رشته مهندسی شیمی و سید علی کارگر و ابوالفضل رنجبر از رشته های مهندسی برق و  مهندسی مکانیک تشکیل می دهند.

دکتر محمد صادق حسینی مدیر گروه مهندسی شیمی ضمن عرض تبریک این افتخار آفرینی به جامعه علمی و فرهنگی دانشگاه، از زحمات و حمایت های بی دریغ دکتر حسن رنجبر عسکری رییس دانشگاه، دکتر حسین کامیاب معاون فرهنگی و اجتماعی و دکتر محمدحسن انجم شعاع مدیر حراست دانشگاه و همچنین بسیج دانشجویی دانشگاه تشکر و قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد که با حمایت بیشتر زمینه حضور این تیم در مسابقات جهانی و درخشش بیش از پیش فراهم گردد.