صفحه نخست » اطلاعیه‌ها » مسابقه سراسری کتابخوانی نماز در سیره و سخن امام علی (ع)

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور، فراخوان مسابقه سراسری کتابخوانی نماز در سیره و سخن امام علی (ع) اعلام شد

ستاد اقامه نماز به منظور بهره مندی از ظرفیت معنوی ماه مبارک رمضان در مطالعه محتوای سودمند نسبت به برگزاری مسابقه سراسری کتابخوانی نماز اقدام می نماید.

از این رو در بهار سال آینده با انتخاب کتاب” نماز در سیره و سخن امام علی علیه السلام ” تألیف خدابخش کرمیان و تهیه شده در انتشارات ستاد اقامه نماز در طلیعه ماه مبارک رمضان اقدام به این امر نموده است. از ویژگی های این کتاب می توان به نو و کاربردی بودن محتوا ، قلم ساده و روان و دسته بندی موضوعات و محتوا اشاره نمود.

این مسابقه به صورت سراسری در بهار ۱۴۰۱ و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان لغایت پایان اردیبهشت ماه در کلیه استان های کشور و دستگاه های اجرایی برگزار خواهد شد.

علاقه مندان گروه سنی ۱۸ سال و بالاتر می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

مهلت تعیین شده جهت مطالعه کتاب و شرکت در آزمون مسابقه از تاریخ ۲۰ فروردین الی ۳۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ به مدت ۴۳ روز می باشد.

علاقه مندان می توانند در قالب شرکت کننده آزاد یا کارکنان دستگاه های اجرایی در این رویداد فرهنگی شرکت نمایند.

آزمون مسابقه بصورت مجازی و از طریق سامانه محراب به نشانی mehr.Namaz.ir در مدت زمان تعیین شده برگزار خواهد شد.

نتایج مسابقه در تاریخ ۲۱ خرداد مصادف با میلاد با سعادت امام رضا (علیه السلام ) از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir و وبگاه های دستگاه های اجرایی مشارکت کننده اعلام خواهد شد.

شرکت کنندگانی که به ۹۰% سوألات مسابقه پاسخ صحیح داده باشند به مرحله قرعه کشی راه یافته و از میان آنان به قید قرعه به ۱۱۰ نفر هدایای ارزنده ای از سوی ستاد اقامه نماز تقدیم خواهد شد.

شرکت کنندگان می توانند کتاب مسابقه را در قالب کتاب فیزیکی یا فایل الکترونیکی به روشهای زیر دریافت نمایند:
– نسخه الکترونیکی (فایل PDF )کتاب با بیش از ۸۰% تخفیف به قیمت ۱۰۰/۰۰۰ ریال ، قابل تهیه فقط از فروشگاه اینترنتی ستاد اقامه نماز به نشانی ketab.namaz.ir

– نسخه فیزیکی کتاب با ۵۰% تخفیف به قیمت ۲۷۰/۰۰۰ ریال از طریق فروشگاه مرکزی ستاد اقامه نماز ، عاملین فروش در استان های منتخب کشور و

 

 

نیز فروشگاه اینترنتی ستاد به نشانی namazstore.ir